Як і багато консалтингових компаній, ми можемо сказати, що всі члени нашої команди показували високі академічні результати (також всі співробітники Rain зобов'язані здати, як мінімум, перший рівень достатньо складної програми навчання CFA The Chartered Financial Analyst® (CFA®) – всесвітньо визнаний, професійний стандарт підготовки інвестиційних менеджерів та фінансових аналітиків. - і це лише невелика частина їх професійного розвитку в компанії). Але, що дійсно відрізняє нашу команду – це її підприємницький дух і підтверджена результатами здатність розробляти і впроваджувати ефективні бізнес-рішення.Андрій Боєчко, CFA The Chartered Financial Analyst® (CFA®) – всесвітньо визнаний, професійний стандарт підготовки інвестиційних менеджерів та фінансових аналітиків.
Керуючий партнер

Перед тим, як у 2002 році разом з двома партнерами заснувати Rain (включно по 2013 компанія називалася Capital Strategy Ltd), Андрій працював Старшим Менеджером у відділі кредитного фінансування підвищеної ризикованості в Western NIS Enterprise Fund (стартовий капітал із США) у Києві. Робота включала в себе як надання фінансування, так і допомоги в розробці виграшних стратегій розвитку для різних компаній. Багато в чому завдяки цим зусиллям, здійсненим разом з Клієнтами, ряд компаній впровадили вкрай важливі, ефективні зміни в бізнес-моделі. В цілому, за кілька років своєї роботи у Фонді, Андрій особисто організував кредитування близько 25 проектів з високим рівнем ризику і дохідності, а також контролював їх своєчасне погашення (приблизно стільки ж додаткових проектів були профінансовані з письмової згоди Андрія). Жоден з цих проектів не «провалився», всі кредити були погашені.

У 2002 році Андрій разом з двома патнерами заснував Rain (включно по 2013 компанія називалася Capital Strategy Ltd) і з тих пір керує компанією.

Андрій отримував освіту в Україні, США та Австрії. У 2001 році він став одним з перших кількох українців, які стали дипломованими фінансовими аналітиками за загальновизнаною у світі програмою CFA The Chartered Financial Analyst® (CFA®) – всесвітньо визнаний, професійний стандарт підготовки інвестиційних менеджерів та фінансових аналітиків..