Отже, це деякі з найважливіших принципів, які нас направляють:
- Фокусуйся на створенні красивих бізнесів.
Також, не забувай про свої комерційні інтереси.
Але саме в такій послідовності, не навпаки. - Будь скромним.
Лише деякі чесноти мають такий потенціал для майбутнього розвитку людини, як скромність. - Не думай / не стверджуй, що ти знаєш все.
Однак, будь впевнений і показуй, що ти знаєш, як знайти і зібрати необхідну інформацію (так, більшу частину цієї інформації необхідно буде добути в «польових умовах») і зробити правильні висновки на її основі. - Будь «як вода».
У нових ситуаціях і обставинах не поспішай діяти за звичним шаблоном. Як течія води змінюється на новій території, так і ти знаходь нові, оптимальні шляхи в нових обставинах. - Не знаючи броду, не лізь у воду.
Ми також говоримо «думай перед тим, як робити». - Бізнес – це не ракетобудування, фокусуйся на простих, але дієвих речах.
Простіше кажучи, повернися до основ. Ми дивуємося, як часто освічені бізнесмени схильні думати складними бізнес-поняттями і термінами, при цьому, наприклад, забуваючи про продукт і не приділяючи йому й чверті необхідної уваги. Основи бізнесу помилково «не в тренді» сьогодні в багатьох бізнес-колах, згідно з нашими спостереженнями. - Багато, якщо не більшість, дорогоцінних каменів вже знаходяться всередині компанії. Їх потрібно знайти і відполірувати.
Скоріше частіше, аніж рідше, даний принцип працює, коли ми шукаємо ідеї, які хочемо включити в детальне бачення розвитку компанії, або коли ми шукаємо нових правильних керівників компанії. - Жодна система не працює без необхідного тиску.
Спостерігаючи за тим, як люди природним чином схильні залишатися в зоні комфорту якомога довше (часто навіть не зважаючи на сильну грошову мотивацію, наприклад), ми віримо, що необхідний тиск може докорінно прискорити прогрес у багатьох випадках. Тому ми постійно застосовуємо необхідний для прогресу тиск, як усередині своєї компанії, так і при впровадженні змін в компанії Клієнта. - Краще виправити помилку пізніше, ніж ніколи.
Іншими словами, «ніколи не закохуйся у свої рішення: тобі, можливо, необхідно буде змінити їх у майбутньому». Приймаючи величезну кількість рішень, ми іноді помиляємось. Як тільки бачимо ці помилки, оперативно їх виправляємо. - Очі бояться, руки роблять.
Наші матері, мабуть, добре навчили нас цього принципу. Він дійсно допомагає справлятися з найскладнішими питаннями.
Дані принципи можуть виглядати простими. Комусь, можливо, вони навіть здадуться примітивними. Тим не менш, ми їх застосовуємо, і це дає чудові результати.